Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – dużo ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To też całe bez liku wspaniałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.