A więc z biologicznego punktu spostrzegania, damy dojrzewają niezwykle prędko, o wiele prędzej niż mężczyźni. Niestety całkowitą dojrzałość seksualno – emocjonalną zdobywają dopiero w okresie około trzydziestu lat.
kim jest nimfomanka
W owym czasie właśnie kobiety są świadome własnego ciała, swoich pragnień oraz własnej kobiecości. Coraz to mniej przejmują się własnymi niedoskonałościami, a nawet co poniektóre z nich umieją traktować w kategorii zalet. Oczywiście w tym czasie większość kobiet dostrzega u siebie znacznie większy poziom libido, a także zdecydowanie większy apetyt na rozrywki.
Kamasutra
Taki oczywiście styl życia odpowiada młodym facetom. Poszukując partnerek wśród swoich rówieśnic, napotykają na znacznie więcej przeszkód. W grę wchodzą tu kosztowne podarki, adorowanie, plany małżeńskie, przedstawianie rodzinie oraz spędzanie ze sobą każdej swobodnej chwili. Wobec tego faceci lokujący w Internecie ogłoszenia o treści poznam starszą damę, pragną uniknąć trudnej drogi do uwiedzenia młodej kobiety, a w zamian wolą połączenie u boku dojrzałej damy, która ma o wiele znacznie więcej zalet, aniżeli jej o kilkanaście lat młodsza koleżanka.
feminum
Dojrzałe panie mają ustabilizowaną sytuację pieniężną, nie oczekują w związku z tym od własnych młodszych partnerów wsparcia materialnego. Mają swoje hobby, pasje oraz zamiłowania, w związku z tym nie angażują mężczyzn do spędzania z nimi całego wolnego czasu. Panowie cenią sobie taki układ, bowiem w związku ze starszymi kobietami mają nie tylko korzyści wynikające z posiadania stałej partnerki, jednakowoż równolegle nie muszą rezygnować ze swoich pasji, uprawiania sportu oraz spędzania czasu z kolegami na piwie.