Ten portal został stworzony po to by zapewnić pomoc nowym i obecnym mamom. Kiedy wychodzimy już z wprawy albo musimy wszystkiego nauczyć się po raz pierwszy istotne jest by poprzednio zaczerpnąć wiadomości co i jak wykonywać poprawnie. Dzięki przydatnym informacjom takim jak:lokomotywa tuwim, poradom, nowinkom zostaniemy ekspertami w dziedzinie macierzyństwa.
Każda ciąża różni się od siebie. Jednak każda z nas doświadcza ja w identyczny sposób. Po potwierdzeniu i pierwszemu USG na którym widać maleństwo zaczynamy zastanawiać się jak zmieni się nasze życie. Pragniemy by rosło i rozwijało się poprawnie. Najbliższe dziewięć miesięcy stanie się dla was czasem szczególnie ważnym. Wasze życie ulegnie całkowitej zmianie,a po narodzinach zupełnie stanie na głowie nasze artykuły pt „wiersze konopnickiej” asystuje przejść bez szwanku. Dojdzie przemęczenie, stres, bezsenne noce. Jednak dziecko całkowicie zrekompensuje wam trud jaki włożycie w jego wychowanie.
Nasz serwis pomoże wam w codziennym życiu. Zamieszczone tu wskazówki pomogą rozplątać wam problemy. Pragniemy by każda mama w ciąży i po narodzinach czuła się bezpiecznie i wyjątkowo. Pracujemy nad tym by sprostać wymaganiom każdego rodzica.