Małe chłodziarki kempingowe to wspaniałego rozwiązania dla osób lubiących długie górskie eskapady.Lodówki turystyczne także kapitalnie spisują się na wycieczkach, piknikach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu planowi chłodzenia oraz wbudowanemu transformatorowi można stosować ich oraz w wozie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka umożliwia chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury sąsiedztwa.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania umożliwiają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o kubaturze 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Niemal wszelkie chłodziarki dostępne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a już sam proces schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza chłodziarce z dodatkową cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.