Lodówki turystyczne allegro

Małe chłodziarki kempingowe to świetne wyjście dla ludzi lubiących długie górskie wycieczki.Lodówki turystyczne co więcej fajnie spisują się na wycieczkach, piknikach czy w podróżach.
mini lodówki turytyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu planowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można stosować ich dodatkowo w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalarki. Przenośna lodówka dopuszcza chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury otoczenia.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania zapewniają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając wszelkie chłodziarki dostępne w sprzedaży dostarczone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a już sam proces schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza chłodziarce z wspomagającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.