Masaż to w dzisiejszych czasach ciekawa metoda relaksacyjna. Masaż sam w sobie ma również olbrzymie znaczenie w terapiach i w leczeniu. Z tego powodu tak istotne jest aby na spokojnie wybrać salon masażu. W Opolu jest kilka wartych uwagi gabinetów jednakże szczególnym zainteresowaniem trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
gabinet masażu opole
Oprócz tego gabinet specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż orientalny – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od dawna. Narodził się wraz z innymi technikami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z dobrodziejstw takiej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równo rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Trzeba zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka na co dzień zwana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest wiele różnorakich metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioterapia opole